ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Політика конфіденційності

Ця Політика конфіденційності визначає, яким чином ТОВ "ПРОЕКТ АО" збирає, використовує, зберігає і розкриває інформацію, отриману від користувачів додатку BPI-A при його використанні (надалі "Додаток").

Ця сторінка містить відомості про те, яку інформацію ми або треті особи можуть отримувати, коли Ви користуєтеся нашим Додатком. Ми сподіваємося, що ці відомості допоможуть Вам приймати усвідомлені рішення щодо наданої нам інформації про себе.

Ця Політика конфіденційності поширюється безпосередньо на Додаток і на інформацію, що отримується нами з його допомогою. Вона не поширюється ні на які інші додатки, які використовуються на пристрої, в тому числі сервіси для встановлення та оновлення додатків.

Збір і використання інформації

Ми не збираємо і не передаємо третім особам ніяку інформацію про Вас і про Ваш пристрій. Для коректної роботи Додатку необхідний доступ до Bluetooth пристрою. Згідно з особливостями операційної системи Android, починаючи з 6 версії, для доступу до Bluetooth потрібен доступ до даних про місцезнаходження пристрою, Додаток НЕ ВИКОРИСТОВУЄ дані про Ваше місцезнаходження.

Зміни в політиці конфіденційності

ТОВ "ПРОЕКТ АО" має право на свій розсуд оновлювати дану політику конфіденційності в будь-який час. В цьому випадку ми опублікуємо повідомлення на головній сторінці нашого сайту https://proektao.com.ua. Ми радимо користувачам регулярно перевіряти цю сторінку для того, щоб бути в курсі будь-яких змін в політиці конфіденційності. Використовуючи Додаток, Ви погоджуєтеся з прийняттям на себе відповідальності за періодичне ознайомлення з Політикою конфіденційності і змінами в ній.

Ваша згода з цими умовами

Використовуючи Додаток, Ви погоджуєтесь з цією політикою. Якщо Ви не згодні з цією політикою, будь ласка, не використовуйте Додаток.

Відмова від відповідальності

При встановленні, оновленні та видаленні Додатку на своєму пристрої використовуються сторонні додатки, які можуть збирати інформацію використовувану для вашої ідентифікації. Дана Політика конфіденційності не поширюється ні на які інші додатки, які використовуються на пристрої.

Як з нами зв'язатися

Якщо у Вас є будь-які питання щодо політики конфіденційності, використанню Додатка, або інших питань, пов'язаних з Додатком, будь ласка зв'яжіться з нами: proektao@gmail.com.


Сервер обновлен: 28 Мая 2021 г.
ООО "ПРОЕКТ АО" 2006-2024 © Все права защищены.